Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Viva Puffs Candy Cane Cookies
300 g, $1.66/100g
Out of Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
WHEAT THINS Multigrain Crackers, Baked with the goodness of wheat
180 g, $2.49/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
WHEAT THINS Original Crackers, Baked with the goodness of wheat
180 g, $2.49/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Wheat Thins Vegetable Thins 40% Less Fat Crackers
180 g, $2.49/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Wheat Thins Vegetable Thins Crackers
180 g, $2.49/100g
Out of Stock
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Ryvita
Wholegrain Rye Crispbread, Multi-Grain
250 g, $1.92/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Canadian Wild Blueberries
400 g, $1.50/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































