Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
Sea Salt & Vinegar Flavoured Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Sea Salt Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
Sea Salt Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
Out of Stock
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Soft Cookies Active Double Chocolate
175 g, $1.71/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Chocolate Chip Cookie
300 g, $1.50/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Chocolate Chunk Cookie
300 g, $1.50/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Peanut Butter Chunk Cookies
300 g, $1.50/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Soft Baked Chocolate Chip Cookies
300 g, $1.50/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Thin, Crunchy Pretzel Crackers Sea Salt & Cracked Pepper Deli Style Limited Edition!
200 g, $3.00/100g
Low Stock
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
TRISCUIT Balsamic Vinegar & Basil Crackers
200 g, $2.25/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
TRISCUIT Thin Crisp Garlic Parmesan Crackers
200 g, $2.25/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Fudge Chocolate Cookies
290 g, $1.72/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Maple Crème Cookies
300 g, $1.66/100g

sale: $2.50, formerly: $3.75
SAVE $1.25
Plus tax
Dare
Veggie Crisps Sea Salt
100 g, $2.50/100g

sale: $2.50, formerly: $4.00
SAVE $1.50
Plus tax
Dare
Veggie Crisps Spicy Chipotle Cheddar
100 g, $2.50/100g

sale: $2.50, formerly: $3.75
SAVE $1.25
Plus tax
Dare
Veggie Crisps Zesty Ranch
100 g, $2.50/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $6.00, formerly: $6.69
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg NestlaidOmega 3 Large Size 12 Eggs
12 ea, $0.50/1ea
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Hot Honey & Lime Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































