Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Baked Snack Crackers White Cheddar
200 g, $2.00/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Lotus
Biscoff Caramelised Sandwich Biscuits With A Vanilla Flavour Filling
150 g, $2.66/100g
Out of Stock
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Barnum's
Barnums, Animal Crackers, Cookies, School Snacks
200 g, $2.25/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Double Stuf Sandwich Cookies
261 g, $1.72/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
CHIPS AHOY! Original Chocolate Chip Cookies, Resealable Pack
258 g, $1.74/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Crispy Minis
Apple Cinnamon Flavour Brown Rice Cakes
90 g, $4.99/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Leclerc
Autumn Leaf Cookies Pumpkin Spice Autumn Limited Edition
325 g, $1.78/100g
Out of Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
BBQ Flavoured Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
Low Stock
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Active Blueberry Muffin
175 g, $1.71/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Banana Bread Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Birthday Cake Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Brownie Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Chocolate Chip Cookies
210 g, $1.43/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, No Added Sugar, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g
sale: $6.00, formerly: $6.69
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg NestlaidOmega 3 Large Size 12 Eggs
12 ea, $0.50/1ea

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































