Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Thins, Golden Sandwich Cookies, Packable, snackable, and forever dunkable
261 g, $1.72/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Thins, Original Chocolate Sandwich Cookie, Packable, snackable, and forever dunkable
261 g, $1.72/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Golden Vanilla Sandwich Cookies, Packable, snackable, and forever dunkable
270 g, $1.66/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Mini Golden Cookies, Snack Pack, School Snacks
150 g, $2.99/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Mini Original Chocolate Sandwich Cookies
150 g, $2.99/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Original Chocolate Sandwich Cookies, Packable, snackable, and forever dunk-able
270 g, $1.66/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, White Fudge Covered Sandwich Cookies
240 g, $1.87/100g
Out of Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Original Oatmeal Cookies
350 g, $1.43/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
Original Sour Cream & Onion Flavoured Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Parmesan Cheese & Garlic Swiss Sticks
100 g, $3.50/100g
sale: $4.88, formerly: $5.50
SAVE $0.62
Glico
Pocky Chocolate Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
156 g, $3.13/100g
sale: $4.88, formerly: $5.50
SAVE $0.62
Glico
Pocky Strawberry Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
144 g, $3.39/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
POKEMON HONEY SNAK PAK, peanut free so they’re the perfect snack for the school lunchbox
150 g, $2.99/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps Bold & Spicy Buffalo Wing
200 g, $3.00/100g
Out of Stock
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Everything
200 g, $3.00/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Garlic Parmesan
200 g, $3.00/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Original
200 g, $3.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Red Chili Pepper Crackers
185 g, $1.89/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Bits Sandwiches Cheese Flavoured Snack Crackers
162 g, $2.77/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Fudge Covered Crackers Baked in Canada
212 g, $2.12/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Low Sodium Crackers, classic cracker is great for pairing, Eat on its own or topped
180 g, $2.49/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $2.49/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $6.00, formerly: $6.69
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg NestlaidOmega 3 Large Size 12 Eggs
12 ea, $0.50/1ea
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Hot Honey & Lime Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































