Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Quaker
Cool Ranch Flavoured Crispy Minis Rice Chips
90 g, $4.99/100g
Low Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Crisp & Thin Crackers with Flax & Honey
225 g, $1.56/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Crisp & Thin Vegetable Crackers
225 g, $1.56/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers All Dressed Flavour Crackers
145 g, $3.10/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers BBQ Flavour, Barbeque Salty Snacks
145 g, $3.10/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers Dill Pickle Flavour, Salty Snacks, Is It a Chip or a Cracker
145 g, $3.10/100g
Out of Stock

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers, Ranch Flavour, Salty Snacks
145 g, $3.10/100g
Out of Stock

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Korean BBQ Flavour Brown Rice Cakes
90 g, $4.99/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Dark Chocolate Concerto 70% Cocoa
240 g, $2.08/100g
Out of Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Fudgee-O Chocolatey Creme Filled Sandwich Cookies
303 g, $1.48/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Snack Crackers Sour Cream & Onion
177 g, $2.54/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Christie
Good Thins, Multigrain, Gluten Free Rice Crackers, light flavorful crunch
100 g, $5.49/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, No Added Sugar, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































