Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Original Chocolate Sandwich Cookies, Packable, snackable, and forever dunk-able
270 g, $1.66/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Mini Golden Cookies, Snack Pack, School Snacks
150 g, $2.99/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Mini Original Chocolate Sandwich Cookies
200 g, $2.25/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis All Dressed Flavour Brown Rice Chips
100 g, $4.49/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Mini Original Chocolate Sandwich Cookies
150 g, $2.99/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Lotus
Cookies, Biscoff Caramelised Sandwich Biscuits with a Biscoff Cream Filling
150 g, $2.66/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $2.49/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Brown Rice Chips, Spicy Dill Pickle
90 g, $4.99/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Brown Rice Chips, Cheddar Jalapeño
90 g, $4.99/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Mini Pita Crackers, Sea Salt
142 g, $2.46/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Rosemary & Olive Oil
120 g, $3.74/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Melba Canapé Original
150 g, $2.99/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Bites Romano Cheese and Black Pepper
120 g, $3.74/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Aged Cheddar
120 g, $3.74/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, No Added Sugar, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g
sale: $6.00, formerly: $6.69
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg NestlaidOmega 3 Large Size 12 Eggs
12 ea, $0.50/1ea

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































