Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Cheddar (6 Pack)
6x28.0 g, $2.68/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Snack Crackers Sour Cream & Onion
177 g, $2.54/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Chips Ahoy! Mini Rainbow Chocolate Chip Cookies
200 g, $2.25/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
WHEAT THINS Multigrain Crackers, Baked with the goodness of wheat
180 g, $2.49/100g
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Border
Dark Chocolate Gingers Beautifully Crafted Biscuits
150 g, $4.19/100g
sale: $8.00, formerly: $8.49
SAVE $0.49
Achva
Kosher Pistachio Sesame Halva
450 g, $1.78/100g
Out of Stock
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Border
Milk Chocolate Gingers Beautifully Crafted Biscuits
150 g, $4.19/100g
sale: $5.49, formerly: $6.29
SAVE $0.80
Manischewitz
Kosher Wafers, Chocolate Flavoured
500 g, $1.10/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, No Added Sugar, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































