Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Vanilla Cupcake Grahams
180 g, $2.50/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Scare Paws Cookies
210 g, $1.43/100g
Out of Stock
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Low Sodium Crackers, classic cracker is great for pairing, Eat on its own or topped
180 g, $2.49/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers All Dressed Flavour Crackers
145 g, $3.10/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers Dill Pickle Flavour, Salty Snacks, Is It a Chip or a Cracker
145 g, $3.10/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Black Pepper & Sea Salt Crackers
185 g, $1.89/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Bites Bruschetta
130 g, $3.45/100g
Low Stock

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Garden Herb
120 g, $3.74/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Olive Oil & Sea Salt
120 g, $3.74/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Melba Canapé 12 Grain
150 g, $2.99/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Melba Toast Original
200 g, $2.25/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Breton Bites Veggie Crackers
200 g, $2.25/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Breton Gluten Free Cracked Pepper & Olive Oil
135 g, $3.33/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Breton Gluten Free Original with Flax Crackers
135 g, $3.33/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Breton Simple Goodness Dill & Herb Crackers
180 g, $2.49/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Breton Simple Goodness Sea Salt & Olive Oil Crackers
180 g, $2.49/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Butter Cookies Caramel Truffle
240 g, $2.41/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Butter Cookies Milk Chocolate
240 g, $2.41/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Butter Cookies Raspberry Truffle
240 g, $2.41/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Chips Ahoy! Mini Rainbow Chocolate Chip Cookies
200 g, $2.25/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
CHIPS AHOY! Original Chocolate Chip Cookies, Resealable Pack
258 g, $1.74/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Cookie Chips Ginger
170 g, $2.94/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Cookie Chips Salted Caramel
170 g, $2.94/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $6.00, formerly: $6.69
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg NestlaidOmega 3 Large Size 12 Eggs
12 ea, $0.50/1ea
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Hot Honey & Lime Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































