Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Original Chocolate Sandwich Cookies, Packable, snackable, and forever dunk-able
270 g, $1.66/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
CHIPS AHOY! Original Chocolate Chip Cookies, Resealable Pack
258 g, $1.74/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Butter Cookies Milk Chocolate
240 g, $2.41/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
WHEAT THINS Original Crackers, Baked with the goodness of wheat
180 g, $2.49/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Chocolate Chip Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Maple Crème Cookies
300 g, $1.66/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $2.49/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Barnum's
Barnums, Animal Crackers, Cookies, School Snacks
200 g, $2.25/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Mini Original Chocolate Sandwich Cookies
200 g, $2.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Sea Salt Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Garlic Parmesan
200 g, $3.00/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis All Dressed Flavour Brown Rice Chips
100 g, $4.49/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Brownie Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Fudge Chocolate Cookies
290 g, $1.72/100g
sale: $4.88, formerly: $5.50
SAVE $0.62
Glico
Pocky Strawberry Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
144 g, $3.39/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Parmesan Cheese & Garlic Swiss Sticks
100 g, $3.50/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Everything
200 g, $3.00/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Peanut Butter Chunk Cookies
300 g, $1.50/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Scare Paws Cookies
210 g, $1.43/100g
Out of Stock

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Breton Simple Goodness Dill & Herb Crackers
180 g, $2.49/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Brown Rice Chips, Spicy Dill Pickle
90 g, $4.99/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Brown Rice Chips, Cheddar Jalapeño
90 g, $4.99/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Leclerc
Autumn Leaf Cookies Pumpkin Spice Autumn Limited Edition
325 g, $1.78/100g
Out of Stock

sale: $2.50, formerly: $4.00
SAVE $1.50
Plus tax
Dare
Veggie Crisps Spicy Chipotle Cheddar
100 g, $2.50/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, No Added Sugar, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Canadian Wild Blueberries
400 g, $1.50/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































