Candy & Chocolate
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Out of Stock
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lindt
SWISS CLASSIC Fruit & Nut Milk Chocolate Bar
100 g, $5.99/100g
sale: $6.25 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ferrero Rocher
CONFETTERIA Coconut Almond Specialty Bag, 8 Individually Wrapped Confections
80 g, $8.74/100g
Low Stock
Out of Stock
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Wrigley's
Watermelon-Prism Flavoured Sugar Free Chewing Gum, 1 Sticks, 1 Pack
1 pk, $2.99/1ea
Out of Stock
sale: $6.25 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ferrero Rocher
Fine Dark Chocolate Bag, 8 Individually Wrapped Chocolates
80 g, $8.74/100g
Low Stock
Out of Stock
Out of Stock
Out of Stock
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lindt
EXCELLENCE Crunchy Caramel Milk Chocolate Bar
100 g, $5.99/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, No Added Sugar, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Rippled Kettle Cooked Hot Honey & Lime Flavour Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































