Candy & Chocolate
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Storck
Chewy Chocolaty Caramels
135 g, $3.18/100g
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Werther's Original
Creamy Caramel Filled Hard Candy
135 g, $3.18/100g
Out of Stock
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Werther's Original
No Sugar Added Caramel Hard Candy
70 g, $6.13/100g
Out of Stock
sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
Plus tax
Skittles
Original Freeze Dried Candy, Bag
155 g, $5.16/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Haribo
Rainbow Strips Z!Ng Gummy Candies Share Size
170 g, $2.35/100g
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Werther's Original
Soft Caramel Candy
128 g, $3.35/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































