Candy & Chocolate
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Out of Stock
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Reese's
Peanut Butter Cups Dark Chocolate
165 g, $4.24/100g
Out of Stock
sale: $3.79, formerly: $3.99
SAVE $0.20
Plus tax
Tunnock's
Snowballs Coconut Covered Marshmallows
120 g, $3.16/100g
sale: $7.00, formerly: $10.00
SAVE $3.00
Plus tax
Hershey's
Harry Potter™ Milk Chocolate Snack Size
267 g, $2.62/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Haribo
Gummy Candies Limited Edition !
175 g, $2.28/100g
Out of Stock
$9.99
Plus tax
Nestlé
Aero SCOOPS Double Chocolate, Choco Strawberry & Maple Mini Bars
170 g, $5.88/100g
Out of Stock
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $1.00/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Hot Honey & Lime Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































