Dog Wet Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.99
Plus tax
Purina
ONE Tender Cuts in Gravy Wet Dog Food Lamb & Brown Rice Entrée
368 g, $0.81/100g
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.79
Plus tax
Pedigree
Chopped Adult Wet Dog Food With Real Beef
375 g, $0.74/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Cesar
Classic Loaf in Sauce Filet Mignon Flavour Wet Dog Food
100 g, $1.99/100g
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.99
Plus tax
Purina
ONE True Instinct Wet Dog Food Classic Ground Turkey & Venison
368 g, $0.81/100g
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.99
Plus tax
Purina
ONE True Instinct Wet Dog Food Classic Ground Chicken & Duck
368 g, $0.81/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Cesar
Dog Food, Filets in Sauce New York Strip Flavour Wet
100 g, $1.99/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Cesar
Classic Loaf in Sauce Grilled Chicken Adult Wet Dog Food
100 g, $1.99/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Cesar
Classic Loaf in Sauce Turkey Recipe Wet Dog Food
100 g, $1.99/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.29
Plus tax
Purina
Beneful Prepared Meals Wet Dog Food Chicken Medley
283 g, $1.16/100g
Out of Stock
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Cesar
Dog Food, Classic Loaf in Sauce Porterhouse Steak Flavour Wet
100 g, $1.99/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.29
Plus tax
Purina
Beneful Prepared Meals Wet Dog Food Beef Stew
283 g, $1.16/100g
sale: $19.49, formerly: $20.99
SAVE $1.50
Plus tax
Cesar
Filets In Sauce Adult Wet Dog Food Roasted Turkey & Prime Rib Variety Pack
12x100.0 g, $1.62/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.29
Plus tax
Purina
Beneful Prepared Meals Wet Dog Food Rice and Lamb Stew
283 g, $1.16/100g
Out of Stock
sale: $19.49, formerly: $20.99
SAVE $1.50
Plus tax
Cesar
Classic Loaf In Sauce Adult Wet Dog Food Top Sirloin & Pork Tenderloin Variety Pack
12x1200.0 g, $0.14/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Rippled Kettle Cooked Hot Honey & Lime Flavour Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea


























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































