Pet Food & Supplies
Pet Food & Supplies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Premium pet nutrition, friendly prices

sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Nutrition First Toy & Small Breed Dog Food, Chicken, Brown Rice & Pea
2 kg, $0.50/100g

sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Nutrition First Dog Food, Chicken, Brown Rice & Pea
2 kg, $0.50/100g

sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Nutrition First Senior Dog Food, Chicken, Brown Rice & Pea
2 kg, $0.50/100g
Low Stock
Subscribe and Earn 20% on Pet Food & Supplies from PC® or no name®

sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Nutrition First Toy & Small Breed Dog Food, Chicken, Brown Rice & Pea
2 kg, $0.50/100g

sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Nutrition First Dog Food, Chicken, Brown Rice & Pea
2 kg, $0.50/100g

sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Nutrition First Senior Dog Food, Chicken, Brown Rice & Pea
2 kg, $0.50/100g
Low Stock
Subscribe and Earn 15% on Pet Food & Supplies from other brands
sale: $0.90, formerly: $1.10
SAVE $0.20
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Friskies Pâté Wet Cat Food Salmon Dinner
156 g, $0.58/100g
Low Stock
sale: $0.90, formerly: $1.10
SAVE $0.20
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Friskies Pâté Wet Cat Food Chef's Dinner
156 g, $0.58/100g
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.79
Plus tax
Subscribe & EarnPedigree
Chopped Adult Wet Dog Food With Real Beef
375 g, $0.74/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaTemptations
Seafood Medley Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $10.99, formerly: $11.49
SAVE $0.50
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Cat Chow Complete Dry Cat Food Real Chicken
2 kg, $0.55/100g
sale: $10.99, formerly: $11.49
SAVE $0.50
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Kitten Chow Advanced Nutrition Dry Kitten Food Real Chicken
1.8 kg, $0.61/100g
sale: $0.90, formerly: $1.10
SAVE $0.20
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Tender Liver & Chicken Feast
85 g, $1.06/100g
Low Stock
sale: $0.90, formerly: $1.10
SAVE $0.20
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Chicken Feast
85 g, $1.06/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.29
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Beneful Prepared Meals Wet Dog Food Beef Stew
283 g, $1.16/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaTemptations
Tantalizing Turkey Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $0.90, formerly: $1.10
SAVE $0.20
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Salmon Feast
85 g, $1.06/100g
sale: $0.90, formerly: $1.10
SAVE $0.20
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food Chicken Feast in Gravy
85 g, $1.06/100g
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.99
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
ONE Tender Cuts in Gravy Wet Dog Food Lamb & Brown Rice Entrée
368 g, $0.81/100g
sale: $0.90, formerly: $1.10
SAVE $0.20
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Beef Flavour Feast
85 g, $1.06/100g
sale: $19.49, formerly: $20.99
SAVE $1.50
Plus tax
Subscribe & EarnCesar
Filets In Sauce Adult Wet Dog Food Roasted Turkey & Prime Rib Variety Pack
12x100.0 g, $1.62/100g
$14.99
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
ONE True Instinct Dry Dog Food Turkey & Venison
1.72 kg, $0.87/100g
Low Stock















































