Frozen Fruit & Vegetables
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Smoothie Cubes Viva
405 g, $2.59/100g

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Smoothie Cubes Saphir
405 g, $2.59/100g

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Smoothie Cubes Samouraï
405 g, $2.59/100g

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Smoothie Cubes Sunrize Strawberry & Peach Lemonade
405 g, $2.59/100g
Low Stock

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Organic Smoothie Cubes Yogi
405 g, $2.59/100g
sale: $3.00, formerly: $5.49
SAVE $2.49
President's Choice
Ready Veggie Zucchini Noodles
350 g, $0.86/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml
































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































