Frozen Fruit & Vegetables
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Stir Fry Medley
400 g, $1.00/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Japanese Mix
500 g, $0.80/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Strawberries, Bananas & Kiwi Fruit Blend
600 g, $1.00/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Pink Guava Paradise Guava, Mango, and Banana Fruit Blend
500 g, $1.20/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Asian-Style Vegetable Blend
500 g, $0.60/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Bangkok-Style Vegetable Blend
500 g, $0.60/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Cheddar Pasta With Vegetables
500 g, $0.80/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Green Beans, Cut
750 g, $0.53/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Baby Blend
400 g, $1.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Hot Honey & Lime Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $1.00/100g

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, No Added Sugar, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































