Water
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater Acai Blueberry Pomegranate XXX Bottle
591 ml, $0.59/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax
Fruit2O
Sparkling Blueberry Lime Twist
502 ml, $0.40/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax
Fruit2O
Sparkling Lime Twist
502 ml, $0.40/100ml
Out of Stock
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Maison Perrier
MAISON PERRIER Chic Pina Colada, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $0.80/100ml

sale: $1.67 MIN 3
, formerly: $1.99
Plus tax
Eska
Water, Carbonated Spring Natural Lemon Flavour
1 l, $0.20/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax
Fruit2O
Sparkling Orange Mango
502 ml, $0.40/100ml
Low Stock
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Bellini bliss Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
Out of Stock
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Perrier
MAISON PERRIER Chic Mojito, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $0.80/100ml
Out of Stock
Out of Stock
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Maison Perrier
Non-Alcoholic Sparkling Beverage, Margarita, 4 Pack
4x250.0 ml, $0.80/100ml

sale: $1.67 MIN 3
, formerly: $1.99
Plus tax
Eska
Carbonated Spring Water Natural Orange Flavour
1 l, $0.20/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Passion Fruit
1 l, $0.23/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $6.00, formerly: $6.69
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg NestlaidOmega 3 Large Size 12 Eggs
12 ea, $0.50/1ea

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































