Water
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater zero Squeezed Bottle
591 ml, $0.59/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Elevate Blue Raspberry Limeade Nutrient Enhanced Flavored Water Beverage
591 ml, $0.59/100ml
sale: $5.50, formerly: $5.99
SAVE $0.49
Vita Coco
100% Pure Coconut Water
1 l, $0.55/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Lemon Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Lime Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Mango Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Raspberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $5.75 MIN 2
, formerly: $6.79
Plus tax
President's Choice
Cranberry Ginger Ale Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Sparkling Water Ice Pop, 12-Pack
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Apple Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Lemon, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lime
1 l, $0.23/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater Focus Bottle
591 ml, $0.59/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
CIAO! Blood Orange Flavoured Sparkling Water
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater Mega-C Bottle
591 ml, $0.59/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
AHA
Seltzer Peach Honey Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml
Low Stock
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Grapefruit
1 l, $0.23/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Watermelon Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
AHA
Seltzer Lime Watermelon Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
AHA
Seltzer Pineapple + Passionfruit Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Plus tax
Montellier
Clementine Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax
Fruit2O
Fruit 2O Sparkling Water, Strawberry
502 ml, $0.40/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
CIAO! Lime Flavoured Sparkling Water
6x330.0 ml, $0.40/100ml
Low Stock
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
CIAO! Cherry Flavoured Sparkling Water
6x330.0 ml, $0.40/100ml
Low Stock

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax
Fruit2O
Fruit 2O Sparkling Water, Raspberry Lemon
502 ml, $0.40/100ml
Out of Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Glaceau
Smartwater Alkaline with Antioxidant Bottle
1 l, $0.45/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater energy Bottle
591 ml, $0.59/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Zero Sugar Rehydrate Pineapple Passionfruit Nutrient Enhanced Flavored Water Beverage
591 ml, $0.59/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Clementine Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $6.00, formerly: $6.69
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg NestlaidOmega 3 Large Size 12 Eggs
12 ea, $0.50/1ea
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $1.00/100g

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































