Iced Tea & Iced Coffee
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Greenest of All Teas Can
695 ml, $0.33/100ml
sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Strawberry Lemon Love Can
695 ml, $0.33/100ml
$7.99
Plus tax
Gatorade
Zero Sugar Electrolyte Powder Sticks, Glacier Freeze, 8 Pack
8x3.5 g, $28.54/100g
Out of Stock
Out of Stock
Out of Stock
Out of Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.79
Pepsi
Pure Leaf Peach Hibiscus
547 ml, $0.88/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Hot Honey & Lime Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $6.00, formerly: $6.69
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg NestlaidOmega 3 Large Size 12 Eggs
12 ea, $0.50/1ea
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml





















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































