Iced Tea & Iced Coffee
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Peach Party Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Razzleberry Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Arizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.21/100ml

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Strawberry Lemon Love Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Caddy Shack Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.25
SAVE $0.26
Arizona
100% Natural Iced Tea with Lemon
960 ml, $0.21/100ml

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Mango Mood Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Simply
Juice Lemonade Bottle
2.25 l, $0.22/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Simply
Juice Raspberry Lemonade Bottle
2.25 l, $0.22/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Greenest of All Teas Can
695 ml, $0.33/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Crystal Light
Iced Tea Powdered Drink Mix Pitcher Packs
30.9 g, $15.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.79
Pure Leaf
Green Tea with Honey Iced Tea
547 ml, $0.88/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































