$5 and under
quality products at low prices
Filters

sale: $3.25, formerly: $4.29
SAVE $1.04
Prepared in Canada
No Name
Large Flake 100% Whole Grain Oats
1 kg, $0.33/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in Canada
No Name
5% M.F. Light Sour Cream
500 ml, $0.70/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in Canada
No Name
Cream Cheese Spread with Herbs and Roasted Garlic
227 g, $1.76/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in Canada
No Name
Light Cream Cheese Product
227 g, $1.76/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in Canada
No Name
Light Cream Cheese Product with Herbs & Roasted Garlic
227 g, $1.76/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in Canada
No Name
Cream Cheese Product with Jalapeno
227 g, $1.76/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in Canada
No Name
Cream Cheese Product with Strawberry
227 g, $1.76/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in Canada
No Name
Cream Cheese Spread with Everything Bagel Seasoning
227 g, $1.76/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in Canada
No Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in Canada
No Name
Pasteurized Light Cream Cheese Spread
250 g, $1.60/100g





















































