$5 and under
quality products at low prices
Filters
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
No Name
Whole Mandarin Orange Segments in Light Syrup
284 ml, $0.63/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
No Name
Pear Slices in Fruit Juice From Concentrate
540 ml, $0.83/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
No Name
Whole Mandarin Orange Segments in Fruit Juice From Concentrate
540 ml, $0.83/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Prepared in Canada
No Name
Unsweetened Apple Sauce
620 ml, $0.37/100ml

sale: $1.00, formerly: $1.49
SAVE $0.49
Prepared in Canada
No Name
Condensed Vegetable Soup
284 ml, $0.35/100ml

sale: $1.00, formerly: $1.49
SAVE $0.49
Prepared in Canada
No Name
Condensed Chicken Noodle Soup
284 ml, $0.35/100ml

sale: $1.00, formerly: $1.49
SAVE $0.49
Prepared in Canada
No Name
Condensed Cream of Mushroom Soup
284 ml, $0.35/100ml

sale: $1.00, formerly: $1.49
SAVE $0.49
Prepared in Canada
No Name
Condensed Tomato Soup
284 ml, $0.35/100ml





















































