Honey, Syrups & Spreads
Filters
Honey, Syrups & Spreads
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $10.00, formerly: $11.99
SAVE $1.99
Peace River Honey
Creamed Honey
500 g, $2.00/100g

sale: $8.99, formerly: $10.99
SAVE $2.00
Billy Bee
Creamed White Pure Natural Honey
500 g, $1.80/100g
Low Stock

sale: $8.00, formerly: $8.49
SAVE $0.49
PC Black Label
Fruit Spread, Quebec Wild Blueberry
370 ml, $2.16/100ml

sale: $9.00, formerly: $10.99
SAVE $1.99
Peace River Honey
Hot Honey
375 g, $2.40/100g
Low Stock

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.79
President's Choice
Light Table Syrup
750 ml, $0.64/100ml

sale: $8.99, formerly: $10.99
SAVE $2.00
Billy Bee
Liquid Beehive Honey
500 g, $1.80/100g

sale: $10.00, formerly: $11.99
SAVE $1.99
Peace River Honey
Liquid Honey
500 g, $2.00/100g

sale: $8.00, formerly: $8.49
SAVE $0.49
PC Black Label
Ontario Montmorency Sour Cherry Fruit Spread
370 ml, $2.16/100ml

sale: $5.79, formerly: $6.49
SAVE $0.70
Crofter's
Organic Seedless Raspberry Spread
383 ml, $1.51/100ml
Low Stock

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.79
President's Choice
Original Table Syrup
750 ml, $0.64/100ml

sale: $9.00, formerly: $10.99
SAVE $1.99
Peace River Honey
Pineapple Jalapeno Honey
375 g, $2.40/100g

sale: $5.79, formerly: $6.49
SAVE $0.70
Crofter's
Premium Spread, Strawberry
383 ml, $1.51/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, No Added Sugar, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































