Pork & Ham
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: about $6.21, formerly: $12.62
SAVE $6.41
Pork Rib Loin & Sirloin Combination Chop
$6.61/1kg $3.00/1lb

sale: $14.99, formerly: $17.00
SAVE $2.01
Schneiders
Original Half Ham
700 g, $2.14/100g

sale: $14.99, formerly: $17.00
SAVE $2.01
Schneiders
97% Fat Free Lower Sodium Smoked Ham
700 g, $2.14/100g

sale: $8.99, formerly: $10.00
SAVE $1.01
Maple Leaf
Natural Ground Pork Sausage Meat
500 g, $1.80/100g

sale: about $19.23, formerly: $21.16
SAVE $1.93
No Name
Pork Cottage Roll
$13.21/1kg $5.99/1lb

sale: about $29.70, formerly: $33.51
SAVE $3.81
President's Choice
Naturally Smoked Easy to Carve Half Ham with Sugar Maple Glaze Pouch
$15.41/1kg $6.99/1lb
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































