Filters
East Asian Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.48, formerly: $2.99
SAVE $0.51
Thai Kitchen
Premium Unsweetened Coconut Milk
400 ml, $0.62/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.50
SAVE $2.50
Samyang
Stir-Fried Noodle Hot Chicken Ramen, Carbo
650 g, $1.08/100g
Low Stock
sale: $2.28, formerly: $2.50
SAVE $0.22
Rooster
Vermicelli Longkou Pancit Sotanghon
8x50.0 g, $0.57/100g
sale: $7.00, formerly: $8.99
SAVE $1.99
Samyang
Hot Chicken Flavor Ramen Stir-Fried Noodle
5x140.0 g, $1.00/100g
sale: $4.88, formerly: $5.50
SAVE $0.62
Glico
Pocky Chocolate Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
156 g, $3.13/100g
Low Stock
sale: $4.88, formerly: $5.50
SAVE $0.62
Glico
Pocky Strawberry Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
144 g, $3.39/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Sum-m
Crispy Vegetable Spring Rolls
340 g, $1.47/100g
sale: $5.98, formerly: $7.00
SAVE $1.02
Rooster
Thai Hom Mali Brown Jasmine Rice
2 kg, $0.30/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Rippled Kettle Cooked Hot Honey & Lime Flavour Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Canadian Wild Blueberries
400 g, $1.13/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































