Sparkling Water
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Maison Perrier
Non-Alcoholic Sparkling Beverage, Margarita, 4 Pack
4x250.0 ml, $0.80/100ml
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Maison Perrier
MAISON PERRIER Chic Pina Colada, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $0.80/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Blood Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Lime Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Aranciata Rossa Blood Orange Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $5.75 MIN 2
, formerly: $6.79
Plus tax
PC Blue Menu
Sparkling Water, case
12x355.0 ml, $0.16/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Lemon, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Blackberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Raspberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Plus tax
Montellier
Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
San Pellegrino
Sparkling Carbonated Mineral Water
1 l, $0.25/100ml
Low Stock
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Sparkling Ice
Peach Nectarine Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Mango Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Carbonated Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Pomegranate & Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Plus tax
Montellier
Lime Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Plus tax
Montellier
Lemon Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml

sale: $5.75 MIN 2
, formerly: $6.79
Plus tax
President's Choice
Cream Soda Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Pineapple Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Limonata Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
Low Stock

sale: $5.75 MIN 2
, formerly: $6.79
Plus tax
President's Choice
Orange Cream Soda Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Melograno & Arancia Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lemon
1 l, $0.23/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Lemon Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Lime Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml

sale: $5.75 MIN 2
, formerly: $6.79
Plus tax
President's Choice
Cranberry Ginger Ale Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Sparkling Water Ice Pop, 12-Pack
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Apple Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lime
1 l, $0.23/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
CIAO! Blood Orange Flavoured Sparkling Water
6x330.0 ml, $0.40/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Hot Honey & Lime Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $6.00, formerly: $6.69
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg NestlaidOmega 3 Large Size 12 Eggs
12 ea, $0.50/1ea
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































