Non-dairy Milk Alternatives
Filters
Non-dairy Milk Alternatives
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Original, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Original, Dairy Free, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Coconut Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond & Cashew Protein Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free, 8g of Protein
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Dark Chocolate, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Oat Milk Alternative, Original, Dairy Free
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond & Cashew Protein Milk Alternative, Vanilla Unsweetened, Dairy Free, 8g of Protein
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Oat Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Cashew Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Dark Chocolate, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Cashew Milk Alternative, Unsweetened Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Hot Honey & Lime Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, No Added Sugar, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g








































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































