Help feed kids in your community
Donate to President's Choice Children's Charity when you get your groceries and we'll match your donation!* You get, we give.

You get, we give!
President's Choice Children's Charity's goal is to feed one million kids this school year and you can help feed kids in your community! Their Power Full Kids™ program ensures students in schools across Canada have good food to fuel their day, while teaching them how to grow and cook for themselves. From October 16-November 2, add a donation to your cart when you get your groceries, and we'll match your donation!*
*Participating Loblaws Inc. banner stores across Canada will collectively donate a maximum of $2,000,000.
Filters
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Lysol
Toilet Bowl Cleaner, Continuous Action Puck
100 g, $5.79/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
Toilet Bowl Cleaner - Bleach, 10X Power Action
710 ml, $0.84/100ml
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Light Classic Chicken Noodle Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
Bathroom Cleaner Spray - Summer Fresh
950 ml, $0.63/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner, Pour, Lemon, Multi Surface Cleaner
1.2 l, $0.50/100ml

$6.99
Plus tax
IOGO
Frozen Yogurt Bars, Blueberry Swirl, Real Fruit
320 ml, $2.18/100ml
Low Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
Disinfecting Brand New Day Trigger - Mango & Hibiscus
650 ml, $0.92/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner, Pour, Orange, Multi Surface Cleaner
1.2 l, $0.50/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
Automatic Toilet Bowl Cleaner Crystal Waters
80 g, $7.49/100g



















