Help feed kids in your community
Donate to President's Choice Children's Charity when you get your groceries and we'll match your donation!* You get, we give.

You get, we give!
President's Choice Children's Charity's goal is to feed one million kids this school year and you can help feed kids in your community! Their Power Full Kids™ program ensures students in schools across Canada have good food to fuel their day, while teaching them how to grow and cook for themselves. From October 16-November 2, add a donation to your cart when you get your groceries, and we'll match your donation!*
*Participating Loblaws Inc. banner stores across Canada will collectively donate a maximum of $2,000,000.
Filters

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Philadelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Philadelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Philadelphia
Herb & Garlic Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Maple Crème Cookies
300 g, $1.66/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner - Lemon
650 ml, $0.92/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Whipped Original Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Classic Chicken Noodle Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml
Out of Stock

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Philadelphia
Light Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Whipped Chives Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Italian Wedding Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml
Low Stock
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Creamy Tomato Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml
Low Stock

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Philadelphia
Smoked Salmon Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Herbed Chicken with Rice Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml
Low Stock
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Cream of Mushroom Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Hearty Vegetable Beef Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Philadelphia
Pumpkin Spice Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Garden Vegetable Minestrone Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml
Out of Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Fudge Chocolate Cookies
290 g, $1.72/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
Toilet Bowl Cleaner - Power, 10X Cleaning Power
710 ml, $0.84/100ml
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Birthday Cake Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfecting Wipes - Brand New Day™ Mango and Hibiscus
75 ea, $0.09/1ea

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Philadelphia
Blueberry Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $4.75, formerly: $6.99
SAVE $2.24
Philadelphia
Original Lactose Free Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $6.99
SAVE $2.24
Philadelphia
Original Lactose Free Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant Spray, Crisp Linen, Disinfect and Eliminate Odours on Hard Surfaces & Fabrics
350 g, $2.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Whipped Jalapeno Cheddar Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
New England Clam Chowder Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml




















































