Filters
East Asian Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.48, formerly: $2.99
SAVE $0.51
Thai Kitchen
Premium Unsweetened Coconut Milk
400 ml, $0.62/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.50
SAVE $2.50
Samyang
Stir-Fried Noodle Hot Chicken Ramen, Carbo
650 g, $1.08/100g
Low Stock
sale: $2.28, formerly: $2.50
SAVE $0.22
Rooster
Vermicelli Longkou Pancit Sotanghon
8x50.0 g, $0.57/100g
sale: $7.00, formerly: $8.99
SAVE $1.99
Samyang
Hot Chicken Flavor Ramen Stir-Fried Noodle
5x140.0 g, $1.00/100g
sale: $4.88, formerly: $5.50
SAVE $0.62
Glico
Pocky Strawberry Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
144 g, $3.39/100g
sale: $4.88, formerly: $5.50
SAVE $0.62
Glico
Pocky Chocolate Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
156 g, $3.13/100g
Low Stock
sale: $5.98, formerly: $7.00
SAVE $1.02
Rooster
Thai Hom Mali Brown Jasmine Rice
2 kg, $0.30/100g
Out of Stock
sale: $2.48, formerly: $2.99
SAVE $0.51
S&B
Horseradish Paste With Japanese Wasabi Paste Hot
43 g, $5.77/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































