Apples
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.00, formerly: $9.50
SAVE $1.50
No Name
Naturally Imperfect Apples, 6 lb bag
2.72 kg, $0.29/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.69
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg NestlaidOmega 3 Large Size 12 Eggs
12 ea, $0.50/1ea
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Hot Honey & Lime Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Canadian Wild Blueberries
400 g, $1.50/100g









































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































