Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.99, formerly: $15.49
SAVE $2.50
Ensure
Regular Nutritional Supplement Shake, Chocolate Bottles
6x235.0 ml, $0.92/100ml
sale: $12.99, formerly: $15.49
SAVE $2.50
Ensure
Regular Nutritional Supplement Shake, Vanilla Bottles
6x235.0 ml, $0.92/100ml
sale: $12.99, formerly: $15.49
SAVE $2.50
Ensure
Regular Nutritional Supplement Shake, Butter Pecan Bottles
6x235.0 ml, $0.92/100ml
sale: $13.29, formerly: $16.99
SAVE $3.70
Ensure
High Protein, Meal Replacement Shakes, Chocolate
6x235.0 ml, $0.94/100ml
Low Stock
sale: $12.99, formerly: $16.99
SAVE $4.00
Ensure
High Protein, Meal Replacement Shakes, Vanilla
6x235.0 ml, $0.92/100ml
Out of Stock
sale: $13.29, formerly: $16.99
SAVE $3.70
Ensure
Plus Calories, Nutritional Supplement Shake, Strawberry
6x235.0 ml, $0.94/100ml
sale: $13.29, formerly: $16.99
SAVE $3.70
Ensure
High Protein, Meal Replacement Shakes, Strawberry
6x235.0 ml, $0.94/100ml
Out of Stock
sale: $13.29, formerly: $16.99
SAVE $3.70
Ensure
Plus Calories Beverage, Vanilla
6x235.0 ml, $0.94/100ml
sale: $29.00, formerly: $31.99
SAVE $2.99
Plus tax
RXBar
Protein Bar, Peanut Butter
12x52.0 g, $4.65/100g
Low Stock
sale: $13.50, formerly: $14.99
SAVE $1.49
Plus tax
Manitoba Harvest
Balanced Protein & Fibre Unsweetened
454 g, $2.97/100g

$44.99
Plus tax
Perfect Sports
Diesel Protein Powder Drink Mix Strawberry Ice Cream
908 g, $4.95/100g
Out of Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock

sale: $27.00, formerly: $30.00
SAVE $3.00
Plus tax
Vega
Protein & Greens, Coconut Almond Protein Powder
518 g, $5.21/100g
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $1.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































