Filters
Easy Meals & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50 MIN 4
, formerly: $3.39
Kraft
Three Cheese Macaroni & Cheese Snack Cup
58 g, $5.84/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Kraft
Extra Creamy Macaroni And Cheese Dinner
175 g, $1.14/100g
sale: $2.50 MIN 4
, formerly: $3.39
Kraft
Original Macaroni & Cheese Snack Cups
58 g, $5.84/100g
Low Stock
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Kraft
White Cheddar Macaroni & Cheese
175 g, $1.14/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Kraft
Kd Macaroni & Cheese Spirals
175 g, $1.14/100g
sale: $5.48, formerly: $5.99
SAVE $0.51
Nong Shim
Shin Noodle Soup Ramyun Noodles With Soup Mix Gourmet Spicy
480 g, $1.14/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
Deluxe Cheddar Macaroni and Cheese Dinner
225 g, $0.80/100g
sale: $3.48, formerly: $3.79
SAVE $0.31
Indomie
Instant Noodles Mi Goreng Hot & Spicy 5 Packs X 80 G
5x80.0 g, $0.87/100g
sale: $3.48, formerly: $3.79
SAVE $0.31
Indomie
Mi Goreng Barbeque Chicken Flavour Instant Noodles
425 g, $0.82/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Kraft
Macaroni & Cheese Shapes
156 g, $1.28/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































