Bars and Protein
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$19.99
Plus tax
CLIF
Energy Bars White Chocolate Macadamia Nut, Granola Bar
10x68.0 g, $2.94/100g
Low Stock

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Mornings Cinnamon Bun Soft Baked Oat Bars 5pk
150 g, $2.00/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Chocolate Chip Granola Bars 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Mornings Chocolate Chip Soft Baked Oat Bars 5pk
150 g, $2.00/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Birthday Cake Chocolate Drizzled Granola Bars 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Mixed Berry Granola Bars 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Mornings Blueberry Soft Baked Oat Bars 5pk
150 g, $2.00/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
Made Good
Chocolate Chip Granola Bites 5pk
24 g, $12.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Strawberry Granola Bars 5pk
5x120.0 g, $0.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Cookie Crumble Chocolate Drizzled Granola Bars 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points
Low Stock

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
Made Good
Chocolate Banana Granola Bites 5pk
24 g, $12.50/100g
200 PC Optimum Points
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Organic Crunchy Granola Squares Oats & Dark Chocolate
150 g, $2.00/100g
200 PC Optimum Points
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Larabar
Fruit & Nut Energy Bar, Peanut Butter Chocolate Chip
45 g, $5.53/100g

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Vanilla Chocolate Drizzled Granola Bars 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Protein Bars Chocolate Peanut Butter Flavour
68 g, $3.68/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Organic Crunchy Granola Squares Sweet Cinnamon & Sea Salt
150 g, $2.00/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Made Good
Vanilla Crispy Squares 6pk
132 g, $2.27/100g
200 PC Optimum Points
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Larabar
Fruit & Nut Energy Bar, Chocolate Brownie
45 g, $5.53/100g
Low Stock
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Organic Crunchy Granola Squares Blueberry & Vanilla
150 g, $2.00/100g
200 PC Optimum Points

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Protein Bars, Chocolate Flavour, 20g of Protein
68 g, $3.68/100g
sale: $29.00, formerly: $31.99
SAVE $2.99
Plus tax
RXBar
Protein Bar, Chocolate Sea Salt
12x52.0 g, $4.65/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
Made Good
Apple Cinnamon Granola Bites 5pk
24 g, $12.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
Made Good
Strawberry Granola Bites 5pk
24 g, $12.50/100g
200 PC Optimum Points
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
CLIF
Energy BarsWhite Chocolate Macadamia Nut, Granola Bar
68 g, $4.40/100g

$5.99
Plus tax
Kind
Healthy Grains™ Peanut Butter Dark Chocolate Bar
35 g, $17.11/100g
Low Stock
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Larabar
Fruit & Nut Energy Bar, Peanut Butter
48 g, $5.19/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
CLIF
Energy Bars Crunchy Peanut Butter, Granola Bar
68 g, $4.40/100g
sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
Made Good
Organic Granola Bites Trail Mix
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Made Good
Strawberry Crispy Squares 6pk
132 g, $2.27/100g
200 PC Optimum Points
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
CLIF
Energy Bars Chocolate Chip, Granola Bar
68 g, $4.40/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Canadian Wild Blueberries
400 g, $1.13/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Rippled Kettle Cooked Hot Honey & Lime Flavour Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































