Halal Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $16.50, formerly: $17.99
SAVE $1.49
President's Choice
Free From Australian Lean Ground Lamb
454 g, $3.63/100g
Low Stock

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Sufra
Halal 0% Plain Probiotic Yogurt
750 g, $0.33/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































