European Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Prepared in Canada
Brandt
Turkey Kolbassa
250 g, $24.00/1kg $2.40/100g
sale: $3.79, formerly: $3.99
SAVE $0.20
Plus tax
Tunnock's
Snowballs Coconut Covered Marshmallows
120 g, $3.16/100g
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Border
Dark Chocolate Gingers Beautifully Crafted Biscuits
150 g, $4.19/100g
sale: $11.99, formerly: $13.99
SAVE $2.00
Davidoff
Type Espresso 57 Intense Instant Coffee
100 g, $11.99/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Hot Honey & Lime Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































