Coffee
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $19.00, formerly: $24.99
SAVE $5.99
Maxwell House
Medium Original Roast Ground Coffee
864 g, $2.20/100g
sale: $25.00, formerly: $26.99
SAVE $1.99
Nabob
Traditional Fine Grind Ground Coffee
930 g, $2.69/100g
Low Stock

sale: $15.00, formerly: $17.99
SAVE $2.99
Balzac's
A Dark Affair Whole Bean Coffee
340 g, $4.41/100g
Out of Stock
sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Caffe Borbone
Aluminum Coffee Capsules, Crema Superiore, 10 Pack
10 ea, $0.80/1ea
sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Caffe Borbone
Aluminum Coffee Capsules, Espresso Intenso, 10 Pack
10 ea, $0.80/1ea

sale: $16.00, formerly: $17.00
SAVE $1.00
Balzac's
Blend Ground Coffee Can
300 g, $5.33/100g

sale: $15.00, formerly: $17.99
SAVE $2.99
Balzac's
Blend Whole Bean Coffee
340 g, $4.41/100g
sale: $9.99, formerly: $11.99
SAVE $2.00
Starbucks
By Nespresso Blonde Espresso Roast Coffee Capsules
53 g, $18.85/100g
sale: $9.99, formerly: $11.99
SAVE $2.00
Starbucks
By Nespresso Pike Place Roast Coffee Capsules
53 g, $18.85/100g
sale: $9.99, formerly: $11.99
SAVE $2.00
Starbucks
By Nespresso Single Origin Colombia
57 g, $17.53/100g
sale: $13.00, formerly: $13.99
SAVE $0.99
Starbucks
Caramel Flavoured Ground Coffee K-Cup Pods Box
10 ea, $1.30/1ea
sale: $30.00, formerly: $31.99
SAVE $1.99
Van Houtte
Colombian Medium, Medium Roast, K-Cup Coffee Pods, 30 Count
30 ea, $1.00/1ea
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $14.00
SAVE $1.00
Starbucks
Crema Collection Madagascar Vanilla Premium Instant Coffee Mix
202 g, $6.44/100g
sale: $13.00, formerly: $14.00
SAVE $1.00
Starbucks
Crema Collection Salted Caramel Premium Instant Coffee Mix
202 g, $6.44/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, No Added Sugar, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































