Bagels, Croissants & English Muffins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Butter Croissant
270 g, $1.85/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
Everything Bagel
450 g, $0.95/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Butter Croissants Mini
336 g, $1.49/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Sandwich Croissants
260 g, $1.92/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Cheese Croissants
270 g, $1.85/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
14 Grains Bagels
450 g, $0.95/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Canadian Wild Blueberries
400 g, $1.50/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $1.00/100g














































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































